"Enter"a basıp içeriğe geçin

1 Temmuz 2017 tarihli günümün özeti

Dün sabahladığım için sabah yattım, dolayısıyla bugünkü uyanma saatim öğleden sonraydı. Herhalde 1 civarında uyandım.

Bulut geldi. Beraber hem sohbet ettik, iş konuştuk, geyik yaptık, hem de ne zamandır yapmak istediğimiz bir analize giriştik ve Galatasaray’ın 2016/2017 sezonunda yediği golleri inceledik. Tabii durup dururken değil: Biraz Muslera’yı aklamak için (adamın aklanmaya ihtiyacı yok gerçi), biraz da defans hattında kimin takıma en çok gol yedirdiğini öğrenmek için. Yaklaşık 1 buçuk saatimizi aldı, epey eğlendik.

Sonra dışarı çıktık, HMBRGR’a gittik. 2-3 yıldır gittiğimiz, hamburgerini çok beğendiğimiz bir hamburgerci HMBRGR. Tıka basa yedik, karnımızı doyurduk. Oradan da, HMBRGR’ın hemen karşısındaki Mocaco Cafe’ye gidip tatlımızı yedik, çayımızı/kahvemizi içtik.

Eve dönerken vücudum “hacı ben üşüttüm” alarmı vermeye başladı, panikle eve girip üzerime bir hırka geçirdim, bir de eşofman altımı giydim. Yarım saat geçmeden vücudum sakinleşti, titremem falan geçti. Terlemeye başladıktan sonra tişört ve şorta geri döndüm tabii.

Dediğim gibi, sabahlamıştım, dolayısıyla gece yine uykum yoktu. Normalde cumartesileri iş-güçle ilgilenmesem de birkaç eposta yazdım, devamında Ekşi Sözlük’te takıldım. Bugünkü analizi güzelce yazıya döktüm.

Bir de bi’ bok yedim, bilgisayarda rastgele hızlandırma işine giriştim. Gece 1 buçuk gibi tekrar titremeye başladım ama hastalıktan değil panikten, zira bilgisayarımı bozdum. 2 buçuk saatlik bir operasyonun ardından bilgisayarı kendine getirmeyi, format atmadan düzeltmeyi başardım.

Sabahladım. Devamını (yani sabah yatmadan önce yaptıklarımı) yarınımın özetinden okuyabilirsiniz.

Not: Bu “hayatımın arşivi” formatını özlediniz mi? Ben özlemişim. Düzenli yazı yazma alışkanlığımı yeniden kazanmak için tekrar günlerimi özetlemeye başlamaya karar verdim.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 1.819 aboneye katılın