"Enter"a basıp içeriğe geçin

2 Temmuz 2017 tarihli günümün özeti

Dünden devam: Sabah uyumadan önce, 4 gibi Power Rangers’ı izleyeyim dedim. Hayır, 90’lı yıllara damga vuran, o zaman en sevdiğim dizilerden biri olan dizi değil; 2017 yapımı film adaptasyonunu izledim. Yavandı ama çok sevdim be okur.

6’ya doğru yattım, uyudum. Az uyumam gerekiyordu çünkü CHP Gençlik Kolları’yla birlikte Sakarya’ya gidip Adalet Yürüyüşü’ne katılacaktım, dolayısıyla saati 8’e kurdum. Bu tarz tarihi yürüyüşlere katılmak önemli.

Akşamüstü 4 buçukta uyandım. Uzun zamandır kendimle bu kadar küfürlü konuşmamıştım.

Günlerden pazar olduğu için kendime çok yüklenmedim, rahat bir gün geçirdim. Ekşi Sözlük’te, dünkü Galatasaray analizinin başlığını açtım ve Twitter’daki taraftar gruplarına ve Galatasaray üyelerine sayfayı gönderdim. Maalesef çok az ilgi gösterildi. Olsun.

Akşam McDonald’s’tan yemek aldım, evde yedim. Yerken The Boss Baby isimli filmi izlemeye başladım. Çok eğlenceli bir filmmiş.

Gece (hazır yine uykum yokken) evi toplamaya koyuldum. Mayıs ayı başında eve taşındıktan sonra evi bir türlü toplayamadım, daha hala birçok eşya yerinde değil ve bu acayip sinirimi bozuyor. Ama bu gece epey yol aldım.

Sabaha karşı bir film daha izlemeye karar verdim, The Campaign adlı 2012 yapımı komediyi izledim. Bugüne kadar Will Ferrell’ın olduğu ve izlediğim her filmi beğendim, eğlenerek izledim.

Bu kadar. Henüz uyumadığım için devamı yarının özetine girecek. Sevgiler.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 1.819 aboneye katılın