"Enter"a basıp içeriğe geçin

Abonelik

Selam. Yazılarımı yayınladığım her gün, eposta kutundan yazılarımı okuyabilmek için aşağıdaki forma eposta adresini girip abone olmak ister misin? Bence istersin.

Ama istemezsen de, canın sağ olsun. Kendin kaybedersin, hıh. Şaka şaka, asıl ben kaybederim. Veya ikimiz de kaybederiz. Ama muhtemelen benim kaybım daha büyük olur. Ama senin kaybın da yok diyemeyiz.

Amaaan. Niye kayıplar üzerinde kafa yoruyorum ki? Pozitif düşünelim, eposta adresimizi girelim. Ben bile kendi yazılarıma abone oldum, düşün. Tabii benim amacım gelen epostaların düzgünce ulaştığını kontrol etmek ama olsun, 1 abone 1 abonedir. Gerçi asıl abone sayım 1 değil, yanlış anlama. Asıl sayı, eposta formunun hemen üstünde yazıyor. Yukarıda değil, aşağıda. Yani bu yazının aşağısında. Eposta formunun üstünde, bu yazının aşağısında.

Çok konuştum di’ mi? Tamam susuyorum.

Ay dur, son bir not: Formu doldurup gönderdikten sonra (bu kadar konuştum, artık abone olacağından eminim) eposta kutuna bir de “onay epostası” düşecek. Hani başkası yanlışlıkla (veya bilerek?) senin eposta adresini girip seni abone yapmasın diye. O onay epostasındaki düğmeye tıklamazsan yeni yazılarımı okuyamazsın. Yani okursun, buraya gelir okursun, ama eposta kutuna düşmez. Düşmezsen de abone olmuş olmazsın. Abone olmazsan küserim. Küsmem, ama kırılırım. Hatta kırılmam, ama gücenirim. Gücenmesem bile biraz bozulurum. Ama sana belli etmem. İçten içe kin de beslemem, ama sonuç olarak üzülürüm.

Tamam bu sefer sustum.

[jetpack_subscription_form show_subscribers_total=”1″ subscribe_text=””]