"Enter"a basıp içeriğe geçin

Halı saha ve spor salonu

Ekim ayından itibaren iki spor aktivitesine başlıyorum, bilin bakalım nelere başlıyorum? Başlığa bakmak yok!

Halı saha

Ekşi Sözlük’ün bir halı saha futbol ligi var, şehirlere ayrılmış durumda. Ankara’dakinin adı Ankara ESBPL. Ekşi Sözlük yazarlarının oynayabildiği bu ligde bu yıl yeni bir takım kurulacakmış; ben de zamanında bek pozisyonunda görev almak istediğimi yazdığım için o pozisyonda oynamamı istediler. Elbette kabul ettim 🙂

Kurban Bayramı’ndan sonra lig başlayacak, her pazar bir maç olmak üzere toplam 26 maç oynanacak. Taraftar olarak bana destek vermek isteyen arkadaşlar bana ulaşsın 🙂Ponpon kız seçmeleri de bayramdan hemen önce yapılacak, 1,75m boy alt sınırı var. (Şaka tabii. Gerçi yine de başvuruları şahsen kabul edebilirim.)

Spor salonu

Mahallemin güzide spor salonu olan Keep Fit’e (Emek, Çankaya, Ankara) geçen yaz da gitmiş, güzel sonuçlar almıştım. Sonra bıraktım ama eksikliğini de hissetmedim değil. Bu ekim ayında tekrar başlıyorum, geçen yıl olduğu gibi haftada üç gün gideceğim. Sırt, göğüs, kol ve bacaklar ağırlık vermek istediğim bölgeler ama Barış abinin (Keep Fit’in sahibi ve baş antrenörü) vicdanına kalacağım. (Abi, gözünü seveyim iyi davran bana, ühühü.)

Hadi hayırlısı.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 173 aboneye katılın